Ak Parti Karaisalı’da Yeni Başkan Osman Kurdak

13.03.2020 - Cuma 23:38

Adana’nın Karaisalı İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı'nın 7. Olağan Kongresi yapılarak Osman Kurdak yeni ilçe Başkanı olarak seçildi.

Karaisalı Belediyesi Düğün salonunda yapılan kongreye AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, AK Partili Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir Meclis üyeleri, İlçe Başkanları, İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

AK Parti Genel merkezi tarafından yapılan anket sonucu ile oy çoğunluğu alarak seçimlere tek liste gidilme kararı alınan, Osman Kurdak’ın yönetim kurulu kadrosunda genç ve dinamik isimlerin çoğunluğu olması gözden kaçmadı.

Yaptığı açılış konuşmasında AK Parti kongrelerinin bir şölen havasında geçtiğini ifade eden Osman Kurdak, ”7. olağan kongremize hoş geldiniz. Sayın genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühü, siyasi büyüklerimiz ve siz değerli büyüklerimiz desteğiyle ilçe başkanı seçildim. Sayın genel başkanımızın çizdiği 2023, 2053 ve 271 hedeflerine ulaşabilmemiz için var gücümüzle çalışacağım. Cumhurbaşkanımız mahcup etmemek için Yönetimim ile beraber var gücümüzle çalışacağız.

Büyük bir lidere sahibiz ve gücümüzü halktan alıyoruz. Bu davanın asıl sahibi Türk halkıdır. Lideri de kurucu liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Karaisalı’da çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Bizleri bu göreve layık gören yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

Osman Kurdak’ın Yönetimi Şu Şekilde

Osman Kurdak İlçe Başkanı

Abdulkadir Günatın Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı

Ahmet Sapmaz Teşkilat Başkanı

Gülhan Kasap Seçim İşleri Başkanı

Mahmut Sarısoy Tanıtım ve Medya Başkanı

Cihangir Boz Sosyal Politikar Başkanı

Yasin Güçlü Yerel Yönetimler Başkanı

İsmet Karacaoğlu Ekonomi İşleri Başkanı

Ökkeş Karadağ Sivil Toplum ve Halka İlişkiler Başkanı

Abdullah Karasolak Mali ve İdari İşler Başkanı

Sedat Gök İlçe Sektereri

Mustafa Koca Yönetim Kurulu Üyesi

Durdane Çopuroğlu Yönetim Kurulu Üyesi

Mehmet Kara Yönetim Kurulu Üyesi

Yüksel Şeneldi Yönetim Kurulu Üyesi

Turgay Bulut Gençlik Kolları Başkanı

Saniye Usta Kadın Kolları Başkanı

 

 

 

YORUM YAZ