Bakan Turhan: İnternetten Tanzim Satışlarına Başlıyoruz

13.02.2019 - Çarşamba 14:21

Adana (CUHA) – Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, “Tanzim satışlarını, yakın zamanda Türkiye’nin Milli Pazaryeri Platformu www.epttavm.com’da başlatıyoruz” dedi.

Bakan Turhan, projenin Tarım ve Orman Bakanlığı’nın desteği ve PTT A.Ş. güvencesiyle başlatıldığını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Bu proje kapsamında tarım ürünlerinin vatandaşımıza ulaşması sürecinde yaşanan aracı hizmet ücretlerini ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. www.epttavm.com internet adresinde e-Tanzim olarak hizmete sunulan meyve ve sebzeler tanzim fiyatları ile satılırken, tüm ürünler PTT Kargo ve Lojistik aracılığı ile güvenle vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır. Vatandaşlarımızın tanzim noktalarında sıra beklememesi, sebze ve meyvelerini uygun şartlarda ucuz olarak alabilmeleri için Milli Pazaryeri Platformu www.epttavm.com olarak sorumluluk üstlendik. Vatandaşımıza ekstra ücret yansımaması ve uygulamada avantajların artırılması amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı ile birlikte çaba içerisindeyiz. e-Tanzim uygulamamamızın süratle başlatılması için de çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz.”

Vatandaşlar, e-Tanzim ürünlerine “https://www.epttavm.com/kampanyalar/turkiye-kazanacak/turkiye-kazanacak” linki üzerinden ulaşabilecek.

 

YORUM YAZ