BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

09.11.2019 - Cumartesi 00:30

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ bu hafta Demir’den sonra Yılmaz da “babalık” sınavındaydı!

(CUHA)- Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ bu hafta Demir’den sonra Yılmaz da “babalık” sınavındaydı!
YILMAZ NE YAPACAK?
Baba olacağı haberini alınca Müjgan’a gideceğini söyleyemeyen Yılmaz, baba olmaya da sevinemedi! Züleyha’ya da kendini anlatamayan Yılmaz’ı zor günler bekliyor!
Babası Fekeli, “artık kaderle inatlaşma” dediyse de, kalbi Züleyha’dan vazgeçemeyen Yılmaz, hayatı boyuhca hayalini kurduğu babalığına da sevinemedi! Şimdi ne yapacak? Kalbi Züleyha için atarken, evladının aşkına tutunup Müjgan ile mi kalacak? Yoksa Müjgan’dan da bebeğinden de vazgeçip, Züleyha ile gitmek için yine plan mı yapacak?
ZÜLEYHA GERÇEKTEN YILMAZ’DAN VAZ MI GEÇECEK?
Şehir klübündeki davette Yılmaz ve Müjgan’ı gördüğünde hayatının en zor gecelerinden birini daha yaşayan Züleyha, en büyük darbeyi, Adnan’ın nazarlığını Müjgan’ın boynunda görünce aldı! Buluşma yerine işaret olarak bıraktığı nazarlığı Müjgan’nın boynunda görmesi, içindeki son umut kırıntısını da yok etti.
Yılmaz’la buluştuklarında da Yılmaz’a “Ben artık yaşayan bir ölüyüm” diyen Züleyha, Yılmaz’dan artık tamamen vaz mı geçiyor? Artık, Çiftliğin Hanımı ve Demir’in karısı olmaya kesin kararlı mı?
HATİP’İN FENDİ, GAFFUR’U YENDİ! ÇUKUROVA ZEHİRLENDİ!
Daha önce açgözlülüğünün bedelini Hatip’e borçlu kalarak ödeyen Gaffur yine akıllanmadı! Hatip Ağa, Yamanların toplu sünnet daveti için elindeki hastalıklı tavukları Gaffur’a sattı. Demir’in tüm Çukurova’nın ileri gelenlerini davet ettiği tören, , yemekleri yiyenlerin hastalanmaları ile son buldu. Demir, bu işin arkasında Hatip’in olduğunu öğrenecek mi? Tüm Çukurova’ya Yaman Çiftliği’nde herkesin neden zehirlendiğini nasıl açıklayacak?
Aşkın sınırsız, kavgaların ölümüne yaşandığı Çukurova’da gelecek bölümler bu soruların cevaplarını yeni sorularla anlatacak.
Bir Zamanlar Çukurova her perşembe saat 20:00’de, ATV’de.

Bir Zamanlar Çukurova KÜNYE
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım: Tims&B Productions
Senaryo: Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm, Melis Veziroğlu Yılmaz
Müzik: Aytekin Ataş
Uygulayıcı Yapımcı: Emrah Karacakaya
Görüntü Yönetmeni: Sedat Yücel
Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Çamur
Oyuncular: Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Alayça Öztürk, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Serpil Tamur, Aras Şenol, Polen Emre, Şirin Öten

YORUM YAZ