google-site-verification=6so_CuDDWqLzk_4OpBzDnxNgzlwHscvKOOtpRQFEyHA

Haciz Bahane Şov Şahane…

Adana Büyükşehir Belediyesi’ne bugün öğle saatlerinde bir parke firması tarafından yaklaşık iki milyon liralık ödenmeyen fatura nedeniyle haciz işlemi gerçekleşti.
Haciz işlemi gerçekleşmeden bir gün önce Adana Yerel Televizyonlarında uzun uzadıya belediyenin ekonomik durumunu düzelttiklerini üstüne basa basa söylüyordu Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar…
Meclis saatinde gelen haciz işleminde faturanın 2016 yılına ait olduğu iddia edilirken faturanın 17 Haziran 2019 tarihinde kesildiği belgelendi..
Peki niye makam odasında haciz işlemleri gerçekleşti…
Belediye Başkanın milyonluk makam aracı ve resmi araçları duruyor.. Ne hikmetse başkanın düzmeye kalksan 30 bin liraya yapılacak makam odası haczediliyor, odada bulunan koltuklar, masalar alınıyor ama plazma televizyon duruyor.
Şeytanın gör dediği ise sayın belediye başkanının daha önceleri aynı filmi CHP Adana İl Başkanı iken 2011 yılında seyretmiş olmaları… Onun içindir ki Adanalılar; “Haciz bahane, şov şahane!” demekten kendilerini alamıyorlar.
Adana hizmet beklerken yapılan bunca yanlıştan birisi de bu haciz olacaktır. Bunu da yine tarih yazacaktır..
Daha önce de “Sahra Hastanesi” skandalı ve “Ekmek dağıttırmıyorlar, biz de 50 kuruş yaptık” diye ulusal kanallarda yalan propaganda yapmış, buna da dönemin Valisi Sn. Mahmut Demirtaş’ı alet etmişti. Vali beyin “Öyle bir şey yok” demesinin ardından da yine ulusal bir Tv’nin haber kanalında “Biz tedbir için onu söyledik” diyerek alenen yalan söylediğini tescillemişti..
Sivrisinek ve haşerelerin kenti istila etmesi.. Hükümetin ve Hüseyin Sözlü’nün yapmış olduğu projeleri kendi yapıyormuş gibi gösteren ve “Devlette devamlılık esas.” diyen Karalar’ın, ödemelere gelince eski yönetimi zan altında bırakma çabası ayıptır, çirkindir, ucuz siyasettir.
Vatandaş adına soruyoruz: Siz böyle mi İktidara talip olacaksınız?

1 1 0 0 0 0
  YORUMLAR

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Çiftçiler Patatesi Yola Döktü

  Hızlı Yorum Yap

  1 1 0 0 0 0
  sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
  5.342.028

  VAKA

  5.211.022

  İYİLEŞME

  48.879

  ÖLÜM

  131.006

  AKTİF VAKA

  sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
  176.682.214

  VAKA

  114.837.567

  İYİLEŞME

  3.823.787

  ÖLÜM

  61.844.647

  AKTİF VAKA

  Yazarlar
  Video
  Galeri

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

  ÇUHA – Çukurova Haber Ajansı'e üye olun

  Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

  ÇUHA – Çukurova Haber Ajansı'e giriş yapın

  Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

  Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

  Galeri Alanı

  828 x 470