Hakan Keleş: 10 Puanlık Bir Çıkış Yakaladık

08.12.2018 - Cumartesi 19:09

Sivas (CUHA) - Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Göztepe'yi 2-0 yendikleri maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Keleş, evimizde Göztepe'yi mağlup ederek iyi bir çıkış yakaladığımızı belirterek, "Mücadele öncesi eksiklerimiz vardı, buna rağmen gol yemeden galip geldiğimiz için mutluyuz. 10 puanlık bir çıkış yakaladık. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Önümüzde Ankaragücü maçı var. Pazartesi gününden itibaren buna odaklanacağız." dedi.

2 senedir kulübümüzde görev yaptığını ve oyunların yapısını iyi bildiğini belirten Keleş, "Papp'ı geri çekip Douglas'u ileri alarak skoru korumaya yönelik önlem aldık. Hamlelerimiz etkili oldu. Golü de Douglas ile bulduk. Taşları yerine oturtturduğunuz zaman sıkıntı yaşamıyorsunuz. İyi bir takımız. Mücadele ruhunu ön palan çıkardığımız zaman iyi şeyler yapıyoruz." diye konuştu.

Desteklerinden dolayı taraftarlarımıza teşekkür eden Keleş, "Takımımızı desteklemeye devam etsinler. Çok çalışıyoruz. Çok emek harcıyoruz. İnşallah hak ettiğimiz yerlere geleceğiz." ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ