İYİ Parti Listesinden HDP'li İlçe Başkanı Aday Gösterildi

10.03.2019 - Pazar 01:07

Denizli (CUHA) - Kirli İttifak, 31 Mart yerel seçimleri öncesi yine kolları sıvadı! Birçok belediye başkan adayını Kandil kadrosundan seçen sözde Atatürkçü CHP ve sözde (Milliyetçi, Ülkücü) İYİ Parti, her zamanki gibi teröristlerin sözcülüğünü yapan HDP ile el ele verdi ve kirli ittifakın ortağı HDP’nin Honaz İlçe Başkanı Sabri Sarman’ı İYİ Parti Listesinden Honaz Belediyesi 5. Sıra Meclis üyesi yazdı. 31 Mart için kapalı kapılar ardında yürütülen ittifak planlarını da açığa çıkarmış oldu.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi kirli ittifak planları bir bir açığa çıkıyor.

Tek amaçları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın devirmek olan FETO, PKK, CHP, İYİ ve HDP ittifakı, Son olarak Denizli’nin Honaz ilçesinde PKK'nın sözcülüğünü yapan HDP ile de el ele verdi.

Denizli’nin Honaz ilçesinde İYİ Parti’nin 5. sıradaki Belediye Meclis Üyesi adayının eski HDP Honaz İlçe Başkanı Sabri Sarman olduğu öğrenildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in var gücüyle gizlemeye çalıştığı, Kandil'in siyasi kolu HDP ile olan kirli ittifakları bir kez daha deşifre oldu.

YORUM YAZ