Karaisalı Belediyesi’nden Öğrencilere Çanta Desteği

26.12.2018 - Çarşamba 14:16

Adana (CUHA) - Sosyal belediyecilik anlamında her geçen gün Karaisalı’ya yenilikler katmaya devam eden Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan öğrencilere verdiği değeri bir kez daha gösterdi.

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, MHP Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz ile birlikte ilçeye bağlı Çukur mahallesinde eğitim veren ilkokulda ki öğrencilere içerisinde boya takımları, defter, kalem, silgi, makas, kalemlik gibi kırtasiye malzemeleri bulunan okul çantası hediye etti.

Ayrıca okulun kütüphanesine kitap yardımında bulunan Başkan Aslan, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü tarafından gönderilen satranç takımlarını ise okul müdürü Sabahattin Yılmaz’a teslim etti.

Öğrencilerle tek tek ilgilenen Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan yaptığı açıklamada, “Karaisalı Belediyesi olarak bizler her zaman geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin yanında olacağız. Öğrencilerimizin eğitim öğretim hayatlarında başarılı olabilmeleri için gerekli her türlü yardımı yapmaya bundan sonra da devam edeceğiz. Öğrencilerimizden tek isteğimiz okul hayatları boyunca başarılı olmalarıdır" dedi.

Hediyelerini alan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken, minik öğrenciler Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’a teşekkür ettiler.

YORUM YAZ