Karataş’tan Cumhur İttifakı’na Destek

25.03.2019 - Pazartesi 16:11

Adana (CUHA) – Cumhur İttifakı’nın MHP’li Karataş Belediye Başkan Adayı Necip Topuz’a halkın desteği günden güne artıyor.

Veteriner hekim olan Necip Topuz, 31 Mart Yerel Seçimler kampanyası kapsamında halkla buluşmaya devam ediyor. İlçeyi sokak sokak gezerek projelerini anlatan ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Topuz, gittiği her yerde ilgi ve sevgi seliyle karşılanıyor.

Topuz, Karataş Belediye Başkanı seçildiğinde tüm hemşehrilerine hak ettikleri hizmeti sunacaklarını, herkesi kucaklayacaklarını söyledi. Kadın istihdamı ve gençler için planladıkları projelere ayrı bir önem verdiklerini vurgulayan Topuz, şöyle konuştu:

“Cumhur İttifakı olarak, halkımıza en iyi hizmeti vermek için güzel projelerle geliyoruz. Karataşımız için ortak akıl anlayışını ortaya koymak adına planlamış olduğumuz Karataş İçin Fikirler (KİF) Projesi ilçemizin hayal edilen düzeye ulaştırılması adına fikir merkezi gençlerimiz olmak üzere birlikte yürütülecek bir projedir. Bu kapsamda bizlere proje sunan her gencimizin fikri incelenerek, Karataş yararına olan her proje sahibinin adı ve yönetim katkısıyla hayata geçirilecektir. Kadın İstihdamı Projesi ise Karataş’ın kırsal mahallelerinde yaşayan kadınlarımızı üretime teşvik etmek amaçlı hazırlanan bir projedir. Bu projenin amacı kullanılmayan belediye arazilerini tarıma elverişli hale getirip kadınlarımızı kâr ve emek ortağı yaparak ev ekonomilerine katkı sağlamaktır. Sıcak yaz akşamlarını eğlenceli hale getirmek, nostalji yaşatmak adına planladığımız açık hava sinemasını siz değerli hemşehrilerimizle buluşturacağız. Çünkü güzel vakit geçirmek Karataşlının en doğal hakkıdır.”

 

YORUM YAZ