google-site-verification=6so_CuDDWqLzk_4OpBzDnxNgzlwHscvKOOtpRQFEyHA

Kozan Belediyesinde Kimin Eli Kimin Cebinde ”CHP Karaoğlu AŞ”

Kozan Belediyesinde İhale ve işe alma söz konusu olunca muhalefet partililer bir anda başkanın destekçisi oldu.


Saadetli Partili Belediye ile CHP ve İYİ Partili ilçe başkanları, hem meclis üyeleri kendi çıkar noktasında birleştiler
Kozan kamuoyu son bir hafta içerisinde muhalefet ve iktidarın çıkar ilişkisini konuşurken, sahada çalışan seçimde emek veren partililer bu ilişkiden çok rahatsız


ÇIKAR İLİŞKİSİNİN PERDE ARKASI
CHP Kozan ilçe başkanı Bünyamin Sedefoğlu ve CHP meclis üyesi Ertan Karaoğlu Saadetli belediye başkanı kazım Özgan’la masaya oturmuşlar. Ne konuştular hangi konuda anlaştılar?


KOZAN CHP, KARAOĞLU ŞİRKETİNE ÇALIŞIYOR
Adana Büyükşehir’den bütün ihaleleri kapan Ertan Karaoğlu’nun kardeşi Erkan Karaoğlu BELDETAŞ yönetim kuruluna, emmi oğlu gazeteci Yalçın Karaoğlu ise ASKİ Yönetim kurulunda ballı bir maaşla görev aldılar. Tabi ki bitmedi yeğenleri de sessiz sedasız Büyükşehir de işe başladılar. Kozan’da ki CHP’liler; Parti Karaoğlu ve Sedefoğlu şirketine döndü, bu parti sadece bunlara çalışıyor bundan sonra da CHP’ye Sedefoğlu ve Karaoğulları oy versin diyorlar.

Haziran ayı meclis toplantısının hemen arkasından CHP Kozan ilçe başkanının oğlu Kozan Belediyesinde dolgun bir maaşla işe başlaması tesadüf mü?


CHP Belediye meclis üyesi Ertan Karaoğlu ise belediyenin açacağı yeni bir ihaleyi almaya hazırlanıyormuş.
Ne tesadüf, İYİ Parti belediye meclis üyesi Mustafa Sertelli’nin oğlu da dolgun maaşla Kozan Belediyesi’nde işe başladı. Yine bu tesadüfler devam ediyor bakın; İYİ Parti belediye meclis üyesi Sabri Erdem’in de yeğeni dolgun maaşla Kozan Belediyesi’nde işe başladı

SAADET, CHP ve İYİ PARTİ TABANI RAHATSIZ
Saadet partisine oy veren yüzlerce genç iş için kapıda beklerken, muhalefetten birilerinin işe girmesine tepkili. CHP tabanı sahada biz kazandık ama masada bunlar kazanıyor, nasıl bir adalet böyle biz çalışalım onlar işe girsinler diye mi uğraştık diyorlar.

0 0 1 0 0 3
  YORUMLAR

  En az 10 karakter gerekli
  Tüm Yorumlar (1)
  • Adım Ali Saim Tanrıverdi. Babam Serdar Tanrıverdi(rahmetli). Babam 2020nin Ocak ayında vefat etti. Kozanda lakabı ise komünist Serdardı. Kozan esnafının %80ı tanırdı babamı. İlçemizde CHP nin her kademesinde yer almış ve bu ideal uğruna ceza yatmış bir adamdı Kendisi. Soran olursa cenazesine chp’den kim geldi diye ben kimseyi göremedim. Belki üzgündüm göremedim ilk gün felan ama sonrada ne arayan ne soran oldu partililerden. Benim içimde büyük bir uhtedir artık CHP nin yaptığı. Bize sahip çıksın işe girdirsin dediğimiz de yok bu arada Yanlış anlaşılmasın. İhtiyacımız da yok çok şükür. Sadece partide görevli kişiler partililerine sahip çıksalar ne güzel olurdu. Kendi ihalelerini kendi ceplerini düşünmek yerine biraz halkına, partilisine sahip çıksa yeterliydi. Bu arada cenazemize AKP den milletvekilinden tutunda il,ilçe,sokak başkanlarına kadar hepsi katıldı. Mhp’de aynı şekilde katıldı. Yani Namı Değer KOMÜNİST SERDARIN cenazesinde öve öve anlattığı yoldaşları eksikti. Eksik kaldınız CHP. Eksiksiniz. Bunu partiye ithafen değil de sahıslara ithafen yazıyorum.

  Sıradaki haber:

  Atlı; Yalan Söylemeyin Hizmet Edin

  Hızlı Yorum Yap

  0 0 1 0 0 3
  sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
  5.325.435

  VAKA

  5.198.057

  İYİLEŞME

  48.668

  ÖLÜM

  127.378

  AKTİF VAKA

  sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
  175.668.875

  VAKA

  113.570.867

  İYİLEŞME

  3.795.554

  ÖLÜM

  62.098.008

  AKTİF VAKA

  Yazarlar
  Video
  Galeri

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

  ÇUHA – Çukurova Haber Ajansı'e üye olun

  Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

  ÇUHA – Çukurova Haber Ajansı'e giriş yapın

  Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

  Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

  Galeri Alanı

  828 x 470