Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Çukurova Haber Ajansı Ltd. Şti.

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Ali Murat (murat@cuha.com.tr)

Dijital Medya Yayın Yönetmeni / Digital Media Broadcast Manager
Mehmet Ufuk Akman (m.ufuk@cuha.com.tr)

Haber Müdürü / News Manager
Sevim Gülgörlü (sevim@cuha.com.tr)

Yazı İşleri Müdürü / Director of Writing Affairs
Ercan Koç (ercan@cuha.com.tr)

Editörler / Editors
Ahmet İzci (ahmet@cuha.com.tr)
Gökhan Topmamış (gökhan@cuha.com.tr)
Hasan Aydın (hasan@cuha.com.tr)

Gece Editörü / Night Editör
V0lkan Çırçır (volkan@cuha.com.tr)

Sosyal Medya / Social Media
Celal Can (celal@cuha.com.tr)

Video Editörü / Video Editör
Cemil Pek (cemil@cuha.com.tr)

Ekonomi / Economy
Yasin Şimşek (yasin@cuha.com.tr)

İstihbarat / Intelligence
Hamit Turan (hamit@cuha.com.tr)

Kültür-Sanat / Art and culture
Adnan Eroğlu (adnan@cuha.com.tr)

Muhabir / Correspondent
Serhat Gül (serhat@cuha.com.tr)

Grafik Tasarım / Graphic design
Ekrem Deveci (ekrem@cuha.com.tr)

Mali Müşavir / financial advisor
İlhan Alasırt (ilhan@cuha.com.tr)

Reklam / Advertise
Filiz Dağlı (f.dagli@cuha.com.tr)

Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Av.Ahmet Can Uğurses (canugurses@cuha.com.tr)

YURT DIŞI TEMSİLCİLİKLER

Elnur ELTÜRK Azerbaycan Temsilcisi

Mert ÖZBAHAR Ukranya Temsilcisi (+79780091301)

Taşkın GÜLER Almanya Temsilcisi

Şenol BOZTUĞ Fransa Temsilcisi

  • Yönetim Yeri Adresi:
  • Ankara : Bayraklar Mh Koza 1 Cd 142/12 GOP
  • Çankaya/ANKARA
  • Tel-Fax: 0(312) 911 16 56
  • İstanbul : Turaboğlu Sk. Hamdiye Yazgan İş Merkezi Kat :2 No: 4
  • Kozyatağı Kadıköy İSTANBUL
  • Tel-Fax: 0(212) 909 16 42
  • Adana : Reşatbey Mahallesi 62017 Sk No 27/1 Müşerref Hanım
  • Apt Zemin Kat Seyhan/ADANA
  • 0(322) 911 06 53
  • Haber İletişim Hatları
  • WhatsApp İhbar Hattı
  • 0532 156 83 86
  • 7/24 0850 840 25 37
  • haber@cuha.com.tr
  • Tasarım – Yazılım / Design-Software
  • WordPress altyapası
  • Servis  Sağlayıcı
    DHS Bilgisayar ve İnternet Teknolojileri
  • www.resellerhosting.com.tr

Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2013 www.cuha.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.cuha.com.tr ’a aittir. www.cuha.com.tr  sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.cuha.com.tr ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.cuha.com.tr ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.cuha.com.tr ’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the wwww.cuha.com.tr  However, sometimes the www.cuha.com.tr  uses third parties to process your information. www.cuha.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.cuha.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.cuha.com.tr  we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.cuha.com.tr and its services. When you use www.cuha.com.tr  online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.cuha.com.tr  cookies section of our full Privacy Policy.