Prf.Dr Necat Eker’e ‘’Onur Belgesi’’

19.02.2019 - Salı 21:33

Adana (CUHA) - Malta Üniversitesi, Viyana Teknik Üniversitesi ve Bristol Üniversitesi öğretim görevlisi olarak görev yapmış Prf.Dr Necat Eker’e 'Onur Belgesi' verildi.

İstanbul Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Ptt Genel Müdürlüğünde Müfettişlik görevlerinde de bulunan Prf.Dr Necat Eker’e 'Onur Belgesi' verildi.

Eski Emniyet Müdürü Cemal Keskin imzasını taşıyan belgede, "Polis Olay Yeri Gazetesi olarak, bu güne kadar göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyor, bütün bir ömür boyunca sağlık, başarı ve mutluluklar diliyoruz" ifadeleri yer aldı.

Dernek Başkanı adına belgeyi Prf.Dr Necat Eker’e teslim eden Polis Olay Yeri Gazetesi Adana Bölge Temsilcisi Ali Deniz, " Prf.Dr Necat Eker’e Dernek olarak bugüne kadar göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine 'Onur Belgesi' vermeyi uygun gördüklerini" söyledi.

Prf.Dr Necat Eker ise, kendisini bu belgeye layık gören İstanbul Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Eski Emniyet Müdürü Cemal Keskin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Olay Yeri Gazetesi Adana Bölge Temsilcisi Ali Deniz'e çok teşekkür ederek, "Büyük onur duydum. Beni mahcup ettiler. Allah hepsinden razı olsun" dedi.

YORUM YAZ