Yayın Politikamız

Kişisel Haklara Saygı
Çukurova Haber Ajansı (CUHA) Olarak Kişilerin yaşam tarzlarını, dini inanışlarını, eğitimlerini giyim kuşamlarını, alışkanlıklarını ve benzeri bireysel tercihleri hedef alan, aşağılayıcı ve küçük düşürücü hicbir habere yer vermeyip; belirli bir kişi hakkında şüphe uyandıran, açıkça olmasa bile ima yolu ile onu karalayan, iftiraya yönelik hiçbir içerik yayımlamamaya dikkat ediyoruz.

Kamuya Saygı
Çukurova Haber Ajansı (CUHA) Olarak Kamuoyu vicdanında rahatsızlık uyandıracak şekilde, genel ahlak anlayışını, dini duyguları ve aile kurumunun temel yapısını sarsacak içerikler yayınlamıyoruz.

Aile Yapısına Saygı
Çukurova Haber Ajansı (CUHA) Olarak Çocukların erotik ve şiddete yönelik öğeler taşıyan içeriklerden korunması için gerekli hassasiyeti gösteriyor ve aile yapısının bozulmamasına dikkat ediyoruz.

Güvenirlilik
Çukurova Haber Ajansı (CUHA) Olarak Sunduğumuz içeriğin doğru olmasına özen gösteriyoruz. Kullanılan her harbe ve içerik güvenilir kaynaklara dayandırılıyor, ilgi çekmek amacıile kasıtlı olarak yanlış ve yanıltıcı bilgilere yer vermiyoruz.

Maksimum Hizmet Kalitesi
Çukurova Haber Ajansı (CUHA) Olarak Haberlerimizin içeriğini özenle seçerek , Yazarlarımızın tecrübeli olmasına dikkat ediyor, size verdiğimiz “Kaliteli ve Doğru Haber” sözüne sadık kalmaya gayret gösteriyoruz.

Şeffaflık
Çukurova Haber Ajansı (CUHA) Olarak Hizmet kalitemizin sürekli geliştirilebilmesi için okuyucularımızın aktif katılımını sağlamaya çalışıyor ve her gün daha iyi yayın yapma konusundaki  kararlığımızı korumaya çalışıyoruz.

İçerik
www.cuha.com.tr’da her zaman doğru, tarafsız, objektif ve anlık taze haberler okuyacaksınız.. Kendimizi sizler için yeniliyor ve kültürümüzü, özümüzü sitemize taşıyoruz.