google-site-verification=6so_CuDDWqLzk_4OpBzDnxNgzlwHscvKOOtpRQFEyHA

Zeydan’ın Yalanları ”Zeydan Karalar Filmleri A.Ş.”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar göreve geldiği 16 aylık süre içerisinde Adana’ya çivi bile çakmadı.

Algı ile Belediye Yönetilmez sayın Başkan, Adana sizden hizmet beklerken siz sürekli Aldı operasyonları ile Adana halkını uyuttunuz.

Binlerce işçiyi çıkartınız Algı oyunu ile Bankamatikçi iftirası attınız.

Göreve gelmeden 6 ayda borç bitecek dediniz, Borç çok altımdaki sandalye bile icra dan gitti diyerek algı yapıp, Adana halkına en az 1 sene daha hizmet yapmayacak bir oyun oynadınız.

Şimdi sizlere Zeydan Karalar’ın Film senaryolarını aratmayacak yalanlarını sıralayalım.

Zeydan Karalar Filmleri A.Ş.

Haciz Yalanı (YALAN 1)

2016 yılına ait olduğu iddia edilirken faturanın 17 Haziran 2019 tarihinde kesildiği belgelendi..
Peki niye makam odasında haciz işlemleri gerçekleşti…
Belediye Başkanının milyonluk makam araçları ve resmi araçları duruyor. Adana Büyükşehir Belediyesinin milyonluk taşınmaz arazileri duruyor. Ne hikmetse başkanın düzmeye kalksan 30 bin liraya yapılacak makam odası haczediliyor, odada bulunan koltuklar, masalar alınıyor ama plazma televizyon duruyor.

Alacaklı Firma’nın Avukatı, Belediyenin Avukatı Zeydancı Çıktı

Belediyeye haciz memurları eşliğinde giderek sadece Zeydan Karalar’ın makam odasında ki masa ve koltukları haczeden Avukat Sabahattin Demir haciz işlemini yaparken sadece makam odasında ki masa ve koltukları aldırıyor. Kapıdaki milyonluk makam araçları ve milyonluk taşınmaz araziler dururken.

Avukat Sabahattin Demir aynı zamanda da Adana Büyükşehir Belediyesi ASKİ’nin Sözleşmeli Avukatı olarak hizmet verdiği ortaya çıktı. Avukat Sabahattin Demir’in, Zeydan Karalar ile çekilmiş samimi resimlerinin Sosyal Medya hesaplarında olması ve Belediyenin Avukatlığını yapması, Bu haciz’in bir senaryo olduğunu ortaya koyuyor.

Sahra Hastanesi Yalanı (YALAN 2)

Sahra hastanesi filmi Zeydan Karalar Adana’ya 1000 yataklı sahra hastanesi yaptım demişti 🙂 Bahis ettiği Hastanenin fuar alanı olduğu, bu alanda 1000 yataklı bir hastanenin bulunmadığı Adana valiliği tarafından açıklanmıştı. Zeydan Karalar’ın bu filmi tutmadığı için reyting alamadı.

Bedava Ekmek Yalanı (YALAN 3)

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar katıldığı Fox TV’de canlı yayında “Bedavaya ekmek dağıtmamıza izin vermediler, biz de 5 kuruşa ekmek dağıtıyoruz.” demişti. Canlı yayında söylediği bu yalandan bir kaç gün sonra aynı Tv programının Canlı yayınına tekrar katılan Zeydan Karalar yalanını itiraf etti. Zeydan Karalar, “Valimiz arayıp ‘Başkanım ben sana bedava ekmek dağıtamazsın dedim mi?’ diye sordu, ‘Demediniz sayın valim’ dedim. Hatta valimiz Vefa Destek Gruplarıyla birlikte dağıtmayı önerdiler.” dedi.

İşçi Çıkartmayacağım Yalanı (YALAN 4)

Seçimlerden önce meydanlarda, “Şeref ve namus sözü veriyorum ki işçilerin ekmeği ile oynamayacağız” diye vaatte bulunan CHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, koltuğa oturduğu ilk günden bu zamana kadar 4 bine yakın çalışanın işine son verdi. Başkan Karalar’a destek vererek aday çıkartmayan HDP ve İP’in kadro için Karalar’a baskı yaptığı öğrenilirken, Zeydan Karalar’ın Adana Valisi Mahmut Demirtaş ile boşalan kadrolara işçi alımı için görüştüğü, Vali Demirtaş’ın ise, “Çıkarttığınız işçileri geri alın” dediği de öğrenildi.

1 1 0 0 1 0
  YORUMLAR

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Başkan Soner Çetin gençlerle sohbet etti

  Hızlı Yorum Yap

  1 1 0 0 1 0
  sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
  5.325.435

  VAKA

  5.198.057

  İYİLEŞME

  48.668

  ÖLÜM

  127.378

  AKTİF VAKA

  sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
  175.668.875

  VAKA

  113.570.867

  İYİLEŞME

  3.795.554

  ÖLÜM

  62.098.008

  AKTİF VAKA

  Yazarlar
  Video
  Galeri

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

  ÇUHA – Çukurova Haber Ajansı'e üye olun

  Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

  ÇUHA – Çukurova Haber Ajansı'e giriş yapın

  Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

  Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

  Galeri Alanı

  828 x 470