google-site-verification=6so_CuDDWqLzk_4OpBzDnxNgzlwHscvKOOtpRQFEyHA

Alaattin Çakıcı: “Her Kürt PKK’lı değildir. Onlar da Biz Türkler kadar devletimize gönülden bağlıdır”

Geçtiğimiz aylarda çıkarılan infaz yasası ile tahliye edilen Alaattin Çakıcı, sosyal medya hesabından çok önemli açıklamalar yaptı. Çakıcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Musa Orhan isimli uzman çavuşun neden olduğu cinsel tecavüzden ve ekonomik koşullardan vatanımızın Doğudan Batıya gelen Siirtli kız kardeşimizin tokatlamasını esefle kınayarak çok önemli mesajlar verdi ve Her Kürt PKK’lı değildir. Onlar da Biz Türkler kadar devletimize gönülden bağlıdır” dedi.

Çakıcı kendi sosyal medya hesabı twitter’den yaptığı açıklama şöyle ;

“Sovyetler dağılmadan evvel yeşil kuşak Türkiye’nin batısından başlayıp Hindistan sınırında biterdi. Bugün Batı ve üst akıl yaşadığımız coğrafyayı ve İslam alemini kan göz yaşına boğmuştur. Ülkelerinde savaş olan insanların başka ülkelere sığınmasına neden olan üst akıl, bugünkü yeşil kuşağı Girit Adası’ndan başlayıp Edirne Karaağaca kadar üstler kurarak ülkemizi hem batıdan, hem Güney’den, hem de doğudan sıkıştırmak istemektedir.

Sınır ötesinde ülkemizin bekası için verilen şerefli mücadelede Doğu Akdeniz’de yaşanan son yıllarda değişmeyen, bir asır evvel batının piyonu olarak Anadolu’ya çıkan Yunanlıları kullananlar bugün de Yunanlılar üzerinde ülkemizi kuşatmak istemektedir. Âmâ unutmasınlar ki Çanakkale’de Kafkas Cephesi’nde Kutül Amere’de ve Kurtuluş Savaşı’nda geldikleri gibi gittiler.

Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe muhtaç olduğumuz bugünlerde İpek Er isimli genç kıza tecavüz ederek ölümüne neden olan ve Bozkurt işareti yaparak milliyetçileri zan altında bırakma hakkına sahip olmayan Musa Orhan isimli ırz düşmanı devletimiz tarafından en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.

Ekonomik koşullardan dolayı doğudan batıya gelen Siirtli kız kardeşimizin tokatlanmasını esefle kınıyorum. Allah mazluma el kaldıranı bildiği gibi yapsın. Bilinmelidir ki Türk Kürt kardeştir, bölücüler ve PKK kalleştir. Güzide vatanımızın her zerresini namusu kadar seven, iffeti kadar koruyan her etnik grup vatandaşlık bağıyla devletimizin birer bireyidir. Bazı densizler önyargılı davranmaktadır. Her Kürt PKK’lı değildir. onlar da Biz Türkler kadar devletimize gönülden bağlıdır. Saygılarımla kamuoyuna arz ederim”

0 0 0 0 0 0
  YORUMLAR

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Yusuf Halaçoğlu’nun Acı Günü

  Hızlı Yorum Yap

  0 0 0 0 0 0
  sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
  5.554.317

  VAKA

  5.400.246

  İYİLEŞME

  50.709

  ÖLÜM

  154.071

  AKTİF VAKA

  sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
  192.246.727

  VAKA

  126.449.529

  İYİLEŞME

  4.130.933

  ÖLÜM

  65.797.198

  AKTİF VAKA

  Yazarlar
  Video
  Galeri

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

  ÇUHA – Çukurova Haber Ajansı'e üye olun

  Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

  ÇUHA – Çukurova Haber Ajansı'e giriş yapın

  Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

  Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

  Galeri Alanı

  828 x 470