google-site-verification=6so_CuDDWqLzk_4OpBzDnxNgzlwHscvKOOtpRQFEyHA

Soner Çetin zirveyi bırakmıyor

Çeşitli kamuoyu şirketlerinin yaptığı araştırmalarda daha önce 7 kez Türkiye’nin en başarılı belediye başkanı seçilen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yine zirvede. Başkan Soner Çetin, son olarak ORC’nin yaptığı araştırmada 30 büyükşehir belediyesindeki merkez ilçe belediye başkanları arasında yüzde 62,5 halk desteği ile yine zirvede yer aldı.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ORC’nin yaptığı araştırmada Türkiye’nin en başarılı belediye başkanı seçildi.

ORC araştırma şirketi, 30 Büyükşehir’deki ilçe belediye başkanlarına halkın desteğini ölçen bir kamuoyu araştırması yaptı. Araştırma sonuçlarında Başkan Soner Çetin, yüzde 62,5 halk desteği ile Türkiye’nin en başarılı belediye başkanı seçildi.

Başkan Soner Çetin, 6,5 görev süresi içinde daha önce de değişik araştırma şirketlerinin yaptığı anketlerde 7 kez Türkiye’nin en başarılı belediye başkanı seçilmişti. Bu araştırmaların ikisinde 2’inci, ikisinde de 3’üncü çıkan Başkan Soner Çetin, böylece tüm araştırmalarda kürsüde yer almayı başarmıştı.

HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR

Halktan gördüğü desteğin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Başkan Soner Çetin, “Gece gündüz çalışıyoruz. Bu çalışmaların ve verdiğimiz hizmeti ödülü olarak da halkımızın büyük sevgisi ve güvenini kazanıyoruz. Çukurova halkına bize verdiği destek ve gösterdikleri güven için minnettarım” dedi.

Başkan Soner Çetin, “Hiçbir başarı tesadüf değildir” ifadesini kullanarak, “Halkımıza hiçbir ayrım gözetmeden hizmet götürüyoruz. Bundan dolayı halkın desteği seçimde aldığımız oyun üzerinde çıkıyor. Vatandaşımız oy vermese bile, gönlü başka partide olsa dahi bizi başarılı buluyor. Sürekli başarı kürsüsünde yerimizi korumamız bunu gösteriyor. Halkımızın bize olan sevgisi daha fazla çalışmak için bize güç veriyor ve omuzlarımızdaki sorumluluğu artırıyor” şeklinde konuştu.

0 0 0 0 0 0
  YORUMLAR

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Kuvayi Milliye Şenlikleri ulusal düzeye çıkarılacak

  Hızlı Yorum Yap

  0 0 0 0 0 0
  sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
  5.574.997

  VAKA

  5.410.554

  İYİLEŞME

  50.821

  ÖLÜM

  164.443

  AKTİF VAKA

  sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
  193.165.622

  VAKA

  126.882.306

  İYİLEŞME

  4.143.105

  ÖLÜM

  66.283.316

  AKTİF VAKA

  Yazarlar
  Video
  Galeri

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

  ÇUHA – Çukurova Haber Ajansı'e üye olun

  Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

  ÇUHA – Çukurova Haber Ajansı'e giriş yapın

  Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

  Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

  Galeri Alanı

  828 x 470